15 lat przyjaźni, modlitwy i troski o dobre słowo
Data publikacji: poniedziałek, 25-05-2026
Z radością udostępniamy relację z pięknego jubileuszu 15-lecia Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie w Wohyniu.To był dzień pełen wdzięczności, wzruszeń i wspomnień. Dziękujemy wszystkim, którzy przez te lata tworzyli i nadal tworzą tę wspólnotę przy naszej parafii św. Anny w Wohyniu. Dziękujemy za każdą modlitwę, zaangażowanie, życzliwość i serce wkładane w rozwój Katolickiego Radia Podlasie.
Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do Pani Jolanty Mikiciuk, prezes naszego Koła, oraz do wszystkich członków i przyjaciół, którzy przez 15 lat byli cichymi świadkami dobra, jedności i troski o drugiego człowieka.
Niech Pan Bóg wynagrodzi każdy gest poświęcenia, każdą chwilę pracy i każde dobro, które przez tę wspólnotę dokonało się w naszej parafii.
Gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy, aby kolejne lata działalności Koła przynosiły jeszcze więcej radości, pokoju i duchowych owoców.
📸 Zachęcamy do przeczytania relacji i obejrzenia galerii zdjęć:
https://podlasie24.pl/kosciol/kolo-przyjaciol-katolickiego-radia-podlasie-w-wohyniu-swietowalo-15-lecie-20260524104804
Pozostałe aktualności
piątek 29.05.2026
poniedziałek 18.05.2026
piątek 15.05.2026
poniedziałek 11.05.2026
poniedziałek 04.05.2026
piątek 01.05.2026
piątek 01.05.2026
piątek 03.04.2026
piątek 03.04.2026
czwartek 02.04.2026
poniedziałek 30.03.2026
środa 25.03.2026
poniedziałek 16.02.2026
poniedziałek 26.01.2026



















