Wiadomości

 Zapraszamy do fotorelacji z udziału Chóru Parafialnego

św. Anny w Wohyniu w I Przeglądzie Pieśni Maryjnych "Gaude Mater" w parafii św. Rodziny
w Puławach.
Nasz chór parafialny, dnia 21 maja, w Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego wyruszył w 14 osobowym składzie, pod dyrygenturą Pana Organisty Arkadiusza Ostrowskiego, na to ważne wydarzenie. Przegląd zgromadził także trzy inne chóry, które specjalnie przybyły z odległych miejscowości, a także pojedyncze głosy solowe, któremiały okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Atmosfera podczas Przeglądu była niezwykła. Parafia św. Rodziny w Puławach stworzyła wyjątkową oprawę, pełną ciepła i refleksji. Wszyscy uczestnicy wydarzenia mieli okazję dzielić się swoją miłością do muzyki sakralnej oraz oddać hołd Matce Bożej poprzez pieśni maryjne.

Nasz chór parafialny miał zaszczyt zaprezentować wybrane utwory, które były owocem wielu godzin wspólnych prób i przygotowań. Pan Organista Arkadiusz Ostrowski, nasz niezastąpiony przewodnik muzyczny, zadbał o najdrobniejsze szczegóły, by nasza interpretacja pieśni była pełna emocji i oddania.

Podczas występu naszego chóru, czuliśmy nie tylko wzajemne wsparcie i harmonię wśród członków zespołu, ale także silną więź z publicznością. Widok zgromadzonych wiernych, a także przybyłych z daleka gości, którzy podziwiali nasze wykonanie, dodawał nam dodatkowej motywacji.

Warto wspomnieć o innych chórach, które zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Ich wyjątkowe interpretacje pieśni maryjnych wzruszały i inspirowały nas wszystkich. To niezwykłe spotkanie z muzyką sakralną umocniło naszą wiarę i zjednoczyło nas w duchu wspólnoty.

Dodatkowo, nie możemy zapomnieć o wspaniałej gościnności i serdeczności, jaką okazali nam gospodarze tego wydarzenia. Parafia św. Rodziny w Puławach przygotowała dla wszystkich uczestników Przeglądu wyjątkowy poczęstunek, który stanowił smakowite dopełnienie duchowego przeżycia.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Krzysztofowi Staszewskiemu, organiście z parafii św. Rodziny w Puławach, za zorganizowanie tego wydarzenia oraz za zaproszenie naszego chóru. To niesamowite doświadczenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci i umocni naszą pasję do muzyki sakralnej.

Już od jutra tj. 4 maja, rozpoczynamy Poświęcenia Pól w naszej parafii. Zatroszczmy się o przygotowanie, a przedewszystkim w uczestnictwo w tych nabożeństwach.

W Niedzielę Miłosierdzia w parafii św. Anny w Wohyniu przeżywamy doroczny odpust w kościółku na Bezwoli pw. Zmartwychwstania Pańskiego. W tym roku przewodniczył i słowo Boże wygłosił dla nas ks. Przemysław Świderski. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotwaniu tej uroczystości. Bóg zapłać.
Zapraszamy do fotorelacji

Serdecznie zapraszamy na Transmisję Mszy Świętej Odpustowej w kościółku na Bezwoli.

 

 

 

Przejdź do Transmisji 

Święta

Wtorek, IX Tydzień zwykły
Rok A, I
Dzień Powszedni albo wsp. św. Norberta, biskupa