Wydruk pochodzi z: www.parafiawohyn.pl, data: 16-11-2019

Maraton Biblijno - Różańcowy

Rozpoczął się Maraton Biblijno - Różańcowy w naszej parafii.

17 - 22 czerwca 2013 r.

1. Adoracja Przenaświętrzego Sakramentu w godzinach 7.15 - 23.00.

2. Biblię czytamy powoli, w godzinach 7.15 - 15.00. Dla każdej osoby na przeczytanie wybranego fragmentu przewidziano 20 minut.

3. Jeżeli czytanie wybranego fragmentu zajmie nam mniej niż 20 minut, w pozostałym czasie w ciszy adorujemy Przenajświętrzy Sakrament.

4. Czytanie kończymy o określonej nam godzinie, aby kolejna osoba mogła rozpocząć punktualnie.

5. Osoba rozpoczynająca czytanie o godzinie 12.00 odmawia Anioł Pański.

6. Modlitwy różańcowe rozpoczynamy o godzinie 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.

7. O godzinie 21.00 Apel Jasnogórski.

8. "Na Kościele" znajduje się drugi (poza Ambonką) egzemplaerz Pisma Świętego Sarego i Nowego Testamentu dla osó przygotowujących sie do czytania.

Obok leżą zakładki do Biblii wykonane przez uczniów naszej szkoły, które można wziąść na pamiątkę "Maratonu".

9. "Na Kościele znajdziemy również wykaz osób i grup biorących udział w "Maratonie"w poszczególnych dniach i godzinach.

Można dopisywać się w wolnych miejscach.

10. Herbata i woda - w zakrystii po prawej stronie.

Dodano: 17 Czerwiec 2013