Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń

Wydruk pochodzi z: www.parafiawohyn.pl, data: 20-10-2019

Drukuj

Nabożeństwa majowe czas zacząć!

 

Jak wiemy doskonale nadszedł miesiąc maj. Miesiąc w szczególności poświęconny czci  Matce Bożej. Słynne "majówki" - nabożeństwa, odprawiane wieczorami w kościołach, przy grotach, kapliczkach i przydrożnych  figurach na stałe wpisały się w krajobraz Polski. Centralną częścią tych nabożeństw jest Litania Loretańska.  W kościele parafialnym Nabożeńswa Majowe odprawiane są w dni zwykłe po Mszy Świętej wieczorowej oraz w Niedzielę przed Mszą o godz. 11:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich na tę modlitwę. Polecajmy się w tym miesiącu w szczególności opiece Matki Bożej, aby zawsze stawała za nami i chroniła nas od zła wszelkiego. 

Zadbajmy również o kaplice, krzyże przydrożne, aby wspólnie gromadzić się i oddawać cześć Pannie Maryi. Wspólnie módlmy się Litanią Loretańską oraz czcijmy Maryję pieśniami Maryjnymi, których jest tak wiele. Pamiętajmy o naszej Matce Maryi tak jak i Ona pamięta o nas.

 

<<< Powrót
Dodano: 02 Maj 2017
Projekt i wykonanie: Orange Computers