Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń

Wydruk pochodzi z: www.parafiawohyn.pl, data: 25-07-2017

Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i wspierającym modlitwą renowację obrazu Matki Boskij Częstochowskiej, fresków Aniołów i Archaniołów wokół obrazu, złoceń i renowacji całej kaplicy w naszym kościele.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć renowacji kaplicy Matki Boskiej Częstchowskiej.

Dodano: 24 Grudzień 2016
Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.