Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń

Wydruk pochodzi z: www.parafiawohyn.pl, data: 18-06-2019

Drukuj

Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki "Ziemi Chełmskiej" Władysława ST. Reymonta

Inscenizacja ta zsotała przygotowana przez teatrzyk szkolny z Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu. Młodzież przygotowała p. Teresa Kowalczyk. Scenografię p. Iwona Babicz-Kalinowska.Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki "Ziemi Chełmskiej" Władysława ST. Reymonta.
Inscenizacja została przygotowana przez teatrzyk szkolny z Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu. Młodzież przygotowała p. Teresa Kowalczyk. Scenografię p. Iwona Babicz-Kalinowska.

Na zaproszenie ks. proboszcza gościł w naszej parafii podczas tygodnia misyjnego  kamilianin o. Jerzy Wilk, który posługuje chorym na misjach na Madagaskarze w miejscowości Fianarantsoa, o swojej pracy opowiadał mieszkańcom oraz społeczności szkolnej w Zespole Szkół. 

<<< Powrót
Dodano: 17 Listopada 2016
Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki
Projekt i wykonanie: Orange Computers