Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń

Wydruk pochodzi z: www.parafiawohyn.pl, data: 25-07-2017

Hosanna Synowi Dawidowemu!!!

Hosanna Synowi Dawidowemu! Tymi słowami rozpoczęliśmy obchody Wielkiego Tygodnia. Główna uroczysta Msza Święta rozpoczęła się konkursem na największą palmę. Mieszkańcy pięknie się przygotowali do tego zadania. Najwyższa palma mierzyła ponad 3 m!

Po rozdaniu nagród śpiewając pieśń ,, Wieżdża Król nasz Jezus cichy do Jerozolimy" udaliśmy się do naszej świątyni aby tam przeżywać to co działo się  2 tysiące lat tamu w Jerozolimie. Podczas uroczystej Mszy Świętej celebrowanej przez Księdza Proboszcza została odśpiewana Męka Naszego Pana Jezusa Chrystusa według św. Jana. Mękę odśpiewał Ksiądz Proboszcz wraz z Chórem Parafialnym pod dyrekcją Pana Organisty.

Tego dnia również wyruszyliśmy jak co roku na Drogę Krzyżową ulicami Wohynia, wykonaną przez uczniów Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich. Uczniów przygotowała p. Teresa Kowalczyk.

Dodano: 24 Marzec 2016
Parafia Wohyń - Hosanna Synowi Dawidowemu!!!Parafia Wohyń - Hosanna Synowi Dawidowemu!!!Parafia Wohyń - Hosanna Synowi Dawidowemu!!!Parafia Wohyń - Hosanna Synowi Dawidowemu!!!Parafia Wohyń - Hosanna Synowi Dawidowemu!!!Parafia Wohyń - Hosanna Synowi Dawidowemu!!!Parafia Wohyń - Hosanna Synowi Dawidowemu!!!Parafia Wohyń - Hosanna Synowi Dawidowemu!!!Parafia Wohyń - Hosanna Synowi Dawidowemu!!!