OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.06.2020

OGŁOSZENIA – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ

1.     Wczoraj, 6 czerwca w naszej wspólnocie parafialnej przystąpiła grupa 21 dzieci do Pierwszej Komunii Świętej. Wspierajmy ich i rodziców naszą modlitwą, by w jedności z Chrystusem trwali w tej łasce Bożej i mieli zawsze otwarte serce na Boga, który jest miłością.

2.     Serdecznie zapraszamy na Biały Tydzień w poszczególne dni tygodnia na Mszę Świętą o godz. 18:00. Zachęcamy również do tego, aby wśród dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej przyłączyli się do grup parafialnych takich jak ministranci czy scholka, aby z radością móc służyć Panu Bogu poprzez posługę ministrancką czy to też przez śpiew.

3.     W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zapraszamy na oktawę Bożego Ciała. Msze Święte tego dnia będą: 7:30 - Bezwola, 9:00 - Wohyń 11:00 – Wohyń – Msza główna z procesją wokół kościoła 18:00 – Wohyń.

4.     Z racji obecnej sytuacji procesja na Boże Ciało będzie odbywać się na placu kościelnym. Prosimy następujące grupy parafialne do przygotowania poszczególnych stacji. Do pierwszej stacji – Rodzice dzieci, które obecnie przystąpiły do I Komunii Świętej. Do drugiej stacji – Rodzice dzieci, które będą przystępować do I Komunii Świętej w drugim terminie. Do trzeciej stacji – Koło Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie. Do czwartej stacji – Ksiądz Proboszcz.

5.     W najbliższą niedziele odbędzie się w naszej parafii transmisja Mszy Świętej tj. 14.06.2020 godz. 10:00 , którą będzie transmitować telewizja Lublin. Z tego też powodu, nastąpią zmiany w porządku Mszy Świętych. O godz. 7:30 oraz 9:00 Msze Święte będą odprawiane w kościółku na Bezwoli. W kościele parafialnym w Wohyniu pierwsza Msza będzie o godz. 10:00, która jednocześnie będzie transmitowana. Dalszy porządek Mszy Świętych ten sam : 12:00 i 18:00. NIEDZIELA 14.06.2020 7:30 Bezwola 9:00 Bezwola 10:00 Wohyń – Transmisja Telewizja Lublin

12:00 Wohyń

18:00 Wohyń

6.     Prosimy o zachowaniu odległości 2m oraz zakrywaniu ust i nosa. Dla ułatwienia zachowania odległości będą oznaczone miejsca poprzez pomarańczowe naklejki na ławkach oraz miejscach stojących.

7.     Zapraszamy dzieci na procesję, dziewczynki i chłopców do sypania kwiatków i różańca. Próba dzieci do sypania kwiatków w środę po Mszy Świętej o 18:00.

8.     21 czerwca będziemy obchodzić Rocznicę I Komunii Świętej kl. IV

9.     W sobotę 13 maja Różaniec Fatimski.

Wtorek, XV Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Kamila de Lellis, prezb. albo wsp. św. Henryka

Czy jesteś za tym, aby nadal trwały transmisje Mszy Świętej?

TAK

NIE