OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.06.2020

OGŁOSZENIA – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ

1.     Wczoraj, 6 czerwca w naszej wspólnocie parafialnej przystąpiła grupa 21 dzieci do Pierwszej Komunii Świętej. Wspierajmy ich i rodziców naszą modlitwą, by w jedności z Chrystusem trwali w tej łasce Bożej i mieli zawsze otwarte serce na Boga, który jest miłością.

2.     Serdecznie zapraszamy na Biały Tydzień w poszczególne dni tygodnia na Mszę Świętą o godz. 18:00. Zachęcamy również do tego, aby wśród dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej przyłączyli się do grup parafialnych takich jak ministranci czy scholka, aby z radością móc służyć Panu Bogu poprzez posługę ministrancką czy to też przez śpiew.

3.     W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zapraszamy na oktawę Bożego Ciała. Msze Święte tego dnia będą: 7:30 - Bezwola, 9:00 - Wohyń 11:00 – Wohyń – Msza główna z procesją wokół kościoła 18:00 – Wohyń.

4.     Z racji obecnej sytuacji procesja na Boże Ciało będzie odbywać się na placu kościelnym. Prosimy następujące grupy parafialne do przygotowania poszczególnych stacji. Do pierwszej stacji – Rodzice dzieci, które obecnie przystąpiły do I Komunii Świętej. Do drugiej stacji – Rodzice dzieci, które będą przystępować do I Komunii Świętej w drugim terminie. Do trzeciej stacji – Koło Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie. Do czwartej stacji – Ksiądz Proboszcz.

5.     W najbliższą niedziele odbędzie się w naszej parafii transmisja Mszy Świętej tj. 14.06.2020 godz. 10:00 , którą będzie transmitować telewizja Lublin. Z tego też powodu, nastąpią zmiany w porządku Mszy Świętych. O godz. 7:30 oraz 9:00 Msze Święte będą odprawiane w kościółku na Bezwoli. W kościele parafialnym w Wohyniu pierwsza Msza będzie o godz. 10:00, która jednocześnie będzie transmitowana. Dalszy porządek Mszy Świętych ten sam : 12:00 i 18:00. NIEDZIELA 14.06.2020 7:30 Bezwola 9:00 Bezwola 10:00 Wohyń – Transmisja Telewizja Lublin

12:00 Wohyń

18:00 Wohyń

6.     Prosimy o zachowaniu odległości 2m oraz zakrywaniu ust i nosa. Dla ułatwienia zachowania odległości będą oznaczone miejsca poprzez pomarańczowe naklejki na ławkach oraz miejscach stojących.

7.     Zapraszamy dzieci na procesję, dziewczynki i chłopców do sypania kwiatków i różańca. Próba dzieci do sypania kwiatków w środę po Mszy Świętej o 18:00.

8.     21 czerwca będziemy obchodzić Rocznicę I Komunii Świętej kl. IV

9.     W sobotę 13 maja Różaniec Fatimski.

Czwartek, XVIII Tydzień zwykły
Rok A, II