Wiadomości

Tak jak i w tamtym roku, tak i w tym, po raz kolejny rozpoczynamy w naszej parafii duchową pielgrzymkę. Rozpocznie się ona 2 sierpnia o godz. 20:00. Dzisiaj rozpoczynamy już przygotowania, dlatego serdecznie zapraszamy naszą scholkę na próbę 30 lipca (piątek) o godz. 19:00 do salki na ul. średniej. Zapraszamy również osoby chętne, które chcą się przyłączyć do grupy muzycznej, poprzez śpiew, zdolności muzyczne, grę na instrumentach.
Wyrusz z nami na pielgrzymkę! - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP W  Siedlcach

KANCELARIA PARAFIALNA

W okresie wakacyjnym kancelaria jest czynna pół godziny bezpośrednio po ostaniej mszy porannej.

Msze Święte poranne są o godz. 7:00 i według przyjętych intencji o 7:30.

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 7.30-8.00 lub 8:00-8:30

SOBOTA I NIEDZIELA - Kancelaria nieczynna

W nagłych sytuacjach prosimy o kontakt telefoniczny: 83 353 00 45

Z przykrością zawiadamiamy o śmierci Pani Teresy Momont - Mamy naszego Pana Kościelnego.

Serdecznie zapraszamy na Transmisję Mszy Świętej Odpustowej w kościółku na Bezwoli.

Sobota, XVII Tydzień zwykły
Rok B, I
Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezb.