Wydruk pochodzi z: www.parafiawohyn.pl, data: 16-12-2018

<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 42

Uroczystość Najświętszego i Ciała i Krwi Pańskiej A.D. 2016
Parafia Wohyń - Uroczystość Najświętszego i Ciała i Krwi Pańskiej A.D. 2016

Uroczystości Bożego Ciała w Wohyniu rozpoczęliśmy o godz. 11. Uroczystą sumę celebrował ks. Wojciech Matuszewski. Homilię wygłosił ks. Mariusz Grzegrzółka nasz wikariusz.

Dodano: 02 Czerwiec 2016
Dzień Patrona w Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu
Parafia Wohyń - Dzień Patrona w Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu

25 maja społeczność Zespołu Szkół w Wohyniu uczciła swoich patronów.

Dodano: 28 Maj 2016
Koncert Akordeonowy 17.04.2016
Parafia Wohyń - Koncert Akordeonowy 17.04.2016

W IV Niedzielę Okresu Wielkanocy w tzw. ,, Niedzielę Dobrego Pasterza " w naszej parafii odbył się przepiękny koncert akordeonowy.

Dodano: 19 Kwiecień 2016
Grobonet

W naszej Parafii działa Internetowy System Wyszukiwania Osób Pochowanych Grobonet. Dzięki tej usłudze łatwo możemy odnaleźć swoich krewnych spoczywających na naszym cmentarzu parafialnym. Prosimy bardzo o zgłoszenie miejsc zarezerwowanych (czyli takich, na których nie ma jeszcze pomnika, a rezerwacja odbyła się na zasadzie umowy słownej z Księżmi lub Panem Kościelnym). Miejsca bez pomnika bez wcześniejszego zgłoszenia moga zostać sprzedane, dlatego prosimy takie osoby o niezwłoczne zgłoszenie się do kancelarii parafialnej. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach

7:15 -  8:15

17:00 - 17:50

Aby szybko znaleźć się na stronie Grobonet można kliknąć w link znajdujący się w zakładce ,, Linki"

Dodano: 01 Kwiecień 2016
Hosanna Synowi Dawidowemu!!!
Parafia Wohyń - Hosanna Synowi Dawidowemu!!!

Hosanna Synowi Dawidowemu! Tymi słowami rozpoczęliśmy obchody Wielkiego Tygodnia.

Dodano: 24 Marzec 2016
Wizyta gości z Białorusi
Parafia Wohyń - Wizyta gości z Białorusi

Kolędy polskie i białoruskie rozbrzmiewały w niedzielę 17 stycznia w parafii św. Anny w Wohyniu.

W repertuarze kolędowym zaprezentował się zespół z Brześcia.

Dodano: 17 Styczeń 2016
V Przegląd kolęd i pastorałek
Parafia Wohyń - V  Przegląd kolęd i pastorałek

6 stycznia 2016 r. odbył się już V Przegląd Kolęd i Pastorałek w Kościele Parafialnym pw. Św. Anny w Wohyniu.

Dodano: 06 Styczeń 2016
Nowy rok bieży, w jasełkach leży...

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – 1. 01. 2016 AD

O północy weszliśmy w Nowy Rok Pański 2016. W tym pięknym dniu, wszyscy składamy sobie życzenia. Pan Bóg też ma względem nas życzenia. Podobnie jak życzymy sobie nawzajem zdrowia, i Bóg życzy nam zdrowia. Ale naprawdę zdrowy człowiek to ten, który ma zdrową duszę i serce. Bóg życzy nam szczęścia i długich lat życia. Pamiętajmy jednak, że największe nawet szczęście na ziemi ma swój koniec. Bóg życzy nam szczęścia wiecznego, które się nigdy nie kończy. Nasz Ojciec Niebieski życzy nam pełnej i prawdziwej radości, która płynie z czystego sumienia. Bóg chce naszej pomyślności doczesnej, ale ostrzega, abyśmy nie przywiązali do dóbr ziemskich całego naszego serca.

Pierwszy dzień Nowego Roku jest dniem modlitw o pokój. Bóg wie, że człowiek może żyć w kraju, w którym nie ma wojny, ale ludzie mogą mieć niepokój w sercach. Bóg życzy nam pokoju nie tylko między narodami, ale także pokoju w naszych sercach. Wskazując nam w pierwszym dniu Nowego Roku Maryję, Kościół chce nam powiedzieć, że przyszłość, z całą jej niepewnością, najlepiej ubezpieczymy w dłoniach Matki Jezusa i naszej. Wkraczamy zatem w Nowy Rok ufni w Bożą pomoc i Bożą obecność w naszych rodzinach i domach. Do życzeń, jakie sobie składacie w dniu dzisiejszym, dołączamy się i my, jako Wasi duszpasterze. Życzymy Wam wszystkim, abyście puste karty nowego kalendarza zapisywali wszelakiego rodzaju dobrem i potrafili tym dobrem dzielić się z innymi.

Szczęśliwego i błogosławionego Nowego Roku życzą Duszpasterze i pracownicy parafii

Dodano: 01 Styczeń 2016
Jasełka 2015
Parafia Wohyń - Jasełka 2015

W  Niedzielę Świętej Rodziny dzieci z Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich przedstawiły Jasełka w Kościele Parafialnym pw. Św. Anny w Wohyniu.

(KK)

Dodano: 29 Grudzień 2015
Parafia Wohyń - ,,Wszyscy, którzy zostaliście w Chrystusie ochrzczeni, przyoblekliście się w Chrystusa.

Dnia 15 listopada 2015, w XXXII Niedzielę Zwykłą do grona naszej wspólnoty chrześcijańskiej przyjęliśmy pięcioro dzieci.

Dodano: 17 Listopada 2015

<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 42