Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń

Wydruk pochodzi z: www.parafiawohyn.pl, data: 23-02-2020

Drukuj

Aktualności

<<< [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] >>> ... z 46

Zaproszenie na odpust na cmentarzu.
Parafia Wohyń - Zaproszenie na odpust na cmentarzu.

 Odpust Matki Bożej Bolesnej odbędzie się 17 września w kościele na cmentarzu. Msza Święta o godz. 12:00. W wigilię uroczystości odpustowej, o godz. 18:00 odbędzie się tam Msza Święta za wszystkich zmarłych parafian. 

Dodano: 24 Sierpień 2017
Więcej
Zaproszenie na dożynki.
Parafia Wohyń - Zaproszenie na dożynki.

 Urząd Gminy Wohyń i Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Anny w Wohyniu zaprasza na dziękczynienie za plony- uroczyste dożynki. Odbędą się one 10 września o godz. 11:00. Msza Święta  godzinie 11:30. 

Dodano: 24 Sierpień 2017
Więcej
Renowacja kaplicy Pana Jezusa
Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Pana Jezusa

 Pod kierunkiem konserwator zabytków pani mgr Makal Małgorzaty prowadzone są prace renowacyjne w kaplicy Pana Jezusa Urzyzowanego. Renowacje i malowanie ścian są zakończone, trwa renowacja fresków, złoceń i obrazu na suficie. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim dobroczyńcom wspomagającym odnawianie w naszym kościele. Więcej zdjęć w galerii.

Dodano: 21 Sierpień 2017
Dlaczego Msza Święta jest nudna ?

     

 

      Mamy okres wakacyjny, jest to czas który jest dla nas nie jako wyzwaniem przed tym, aby nie oddalić się od Pana Boga. Często wyczekując wakacji od szkoły, urlopu od pracy itp. zakrada nam się wolne od Pana Boga. Wypadamy z rytmu i nasze relacje z Panem Bogeim gdzieś zaczynają się rozchodzić. Przestaje nam się chce modlić, chodzić do kościoła, korzystać z sakramentów.

Dodano: 02 Sierpień 2017
Więcej
Odpust Matki Bożej Śnieżnej
Parafia Wohyń - Odpust Matki Bożej Śnieżnej

 Dnia 7 maja, mieliśmy okazję modlić się w naszej parafii podczas odpustu Matki Bożej Śnieżnej. Bardzo serdecznie dziekujemy wszystkim za czyny udział w tej uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dodano: 08 Maj 2017
Więcej
Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Wohyń - Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

 W środę 3 maja pbchodziśmy Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, ale tego też dnia obchodzimy Święto Konstytcji 3 maja gdzie młodziesz szkolna w ramach przypomnienia nam o tym dniu, zaprezentowała się w kościele parafilanym św. Anny w Wohyniu. 

Dodano: 04 Maj 2017
Więcej
Nabożeństwa majowe czas zacząć!

 

Jak wiemy doskonale nadszedł miesiąc maj. Miesiąc w szczególności poświęconny czci  Matce Bożej. Słynne "majówki" - nabożeństwa, odprawiane wieczorami w kościołach, przy grotach, kapliczkach i przydrożnych  figurach na stałe wpisały się w krajobraz Polski. Centralną częścią tych nabożeństw jest Litania Loretańska. 

Dodano: 02 Maj 2017
Więcej
Triduum Paschalne
Parafia Wohyń - Triduum Paschalne

 

 

Od Wielkiego Czwartku, który w tym roku przypada 13 kwietnia, Kościół rozpoczyna uroczyste obchody Triduum Paschalnego, w czasie którego będzie wspominać mękę, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Zapraszamy do obejrzenia galerii z Wielkiego Czwartku, Piątku, Soboty i Niedzieli Wielkanocnej.

Dodano: 14 Kwiecień 2017
Więcej
Rekolekcje Wielkopostne

 

 

 Rekolekcje wielkopostne w parafii św. Anny w Wohyniu

     odbędą się w dniach 31.03-01.04 2017 r. 

 

Dodano: 24 Marzec 2017
Więcej
Wielki Post

 

Jest to najpiękniejszy czas rozważania Męki Pana Jezusa naszego Zbawiciela prowadzący do Tajemnicy Paschalnej.

W Naszej Parafii : 
Droga Krzyżowa – w każdy Piątek 16:30 
Gorzkie żale – Niedziela 11:05
Rekolekcje Wielkopostne - 31.03, 1.04, 2.04

 

Dodano: 02 Marzec 2017
Więcej

<<< [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] >>> ... z 46

Projekt i wykonanie: Orange Computers