Wydruk pochodzi z: www.parafiawohyn.pl, data: 22-11-2017

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 38

Dzień Patrona w Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu
Parafia Wohyń - Dzień Patrona w Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu

25 maja społeczność Zespołu Szkół w Wohyniu uczciła swoich patronów.

Dodano: 28 Maj 2016
Koncert Akordeonowy 17.04.2016
Parafia Wohyń - Koncert Akordeonowy 17.04.2016

W IV Niedzielę Okresu Wielkanocy w tzw. ,, Niedzielę Dobrego Pasterza " w naszej parafii odbył się przepiękny koncert akordeonowy.

Dodano: 19 Kwiecień 2016
Grobonet

W naszej Parafii działa Internetowy System Wyszukiwania Osób Pochowanych Grobonet. Dzięki tej usłudze łatwo możemy odnaleźć swoich krewnych spoczywających na naszym cmentarzu parafialnym. Prosimy bardzo o zgłoszenie miejsc zarezerwowanych (czyli takich, na których nie ma jeszcze pomnika, a rezerwacja odbyła się na zasadzie umowy słownej z Księżmi lub Panem Kościelnym). Miejsca bez pomnika bez wcześniejszego zgłoszenia moga zostać sprzedane, dlatego prosimy takie osoby o niezwłoczne zgłoszenie się do kancelarii parafialnej. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach

7:15 -  8:15

17:00 - 17:50

Aby szybko znaleźć się na stronie Grobonet można kliknąć w link znajdujący się w zakładce ,, Linki"

Dodano: 01 Kwiecień 2016
Hosanna Synowi Dawidowemu!!!
Parafia Wohyń - Hosanna Synowi Dawidowemu!!!

Hosanna Synowi Dawidowemu! Tymi słowami rozpoczęliśmy obchody Wielkiego Tygodnia.

Dodano: 24 Marzec 2016
Wizyta gości z Białorusi
Parafia Wohyń - Wizyta gości z Białorusi

Kolędy polskie i białoruskie rozbrzmiewały w niedzielę 17 stycznia w parafii św. Anny w Wohyniu.

W repertuarze kolędowym zaprezentował się zespół z Brześcia.

Dodano: 17 Styczeń 2016
V Przegląd kolęd i pastorałek
Parafia Wohyń - V  Przegląd kolęd i pastorałek

6 stycznia 2016 r. odbył się już V Przegląd Kolęd i Pastorałek w Kościele Parafialnym pw. Św. Anny w Wohyniu.

Dodano: 06 Styczeń 2016
Nowy rok bieży, w jasełkach leży...

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – 1. 01. 2016 AD

O północy weszliśmy w Nowy Rok Pański 2016. W tym pięknym dniu, wszyscy składamy sobie życzenia. Pan Bóg też ma względem nas życzenia. Podobnie jak życzymy sobie nawzajem zdrowia, i Bóg życzy nam zdrowia. Ale naprawdę zdrowy człowiek to ten, który ma zdrową duszę i serce. Bóg życzy nam szczęścia i długich lat życia. Pamiętajmy jednak, że największe nawet szczęście na ziemi ma swój koniec. Bóg życzy nam szczęścia wiecznego, które się nigdy nie kończy. Nasz Ojciec Niebieski życzy nam pełnej i prawdziwej radości, która płynie z czystego sumienia. Bóg chce naszej pomyślności doczesnej, ale ostrzega, abyśmy nie przywiązali do dóbr ziemskich całego naszego serca.

Pierwszy dzień Nowego Roku jest dniem modlitw o pokój. Bóg wie, że człowiek może żyć w kraju, w którym nie ma wojny, ale ludzie mogą mieć niepokój w sercach. Bóg życzy nam pokoju nie tylko między narodami, ale także pokoju w naszych sercach. Wskazując nam w pierwszym dniu Nowego Roku Maryję, Kościół chce nam powiedzieć, że przyszłość, z całą jej niepewnością, najlepiej ubezpieczymy w dłoniach Matki Jezusa i naszej. Wkraczamy zatem w Nowy Rok ufni w Bożą pomoc i Bożą obecność w naszych rodzinach i domach. Do życzeń, jakie sobie składacie w dniu dzisiejszym, dołączamy się i my, jako Wasi duszpasterze. Życzymy Wam wszystkim, abyście puste karty nowego kalendarza zapisywali wszelakiego rodzaju dobrem i potrafili tym dobrem dzielić się z innymi.

Szczęśliwego i błogosławionego Nowego Roku życzą Duszpasterze i pracownicy parafii

Dodano: 01 Styczeń 2016
Jasełka 2015
Parafia Wohyń - Jasełka 2015

W  Niedzielę Świętej Rodziny dzieci z Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich przedstawiły Jasełka w Kościele Parafialnym pw. Św. Anny w Wohyniu.

(KK)

Dodano: 29 Grudzień 2015
Parafia Wohyń - ,,Wszyscy, którzy zostaliście w Chrystusie ochrzczeni, przyoblekliście się w Chrystusa.

Dnia 15 listopada 2015, w XXXII Niedzielę Zwykłą do grona naszej wspólnoty chrześcijańskiej przyjęliśmy pięcioro dzieci.

Dodano: 17 Listopada 2015
Parafia Wohyń - ,, Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy! Uroczyste obchody Święta Niepodległości w naszej parafii.

,,Dzisiaj wielka jest rocznica

11 listopada!

Tym co zmarli za Ojczyznę,

hołd wdzięczności Polska składa. "

W obchody 97 rocznicy  Odzyskania przez Polskę Niepodległości wprowadziła nas młodzież z naszej szkoły im. Unitów Podlaskich krótkim przedstawieniem. Na uwagę zasługuje fakt, że młodzi artyści występowali w wojskowych mundurach z czasów marszałka Józefa Piłsudskiego.

Po przedstawieniu, nasi parafianie zaśpiewali piosenkę ks. Stefana Ceberka.

Następnie wszyscy pod przewodnictwem naszego parafialnego chóru odśpiewaliśmy Hymn Polski. Mszę Świętą, rozpoczętą uroczyście pierwszym hymnem Polski ,, Bourodzicą ", celebrował nasz Ks. Proboszcz Roman Banasiewicz.

Zapraszamy do galerii!

Dodano: 12 Listopada 2015