Wydruk pochodzi z: www.parafiawohyn.pl, data: 23-07-2018

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 41

11 Listopada - Święto Niepodległości
Parafia Wohyń - 11 Listopada - Święto Niepodległości

Spektakl przygotował szkolny teatrzyk "Daleko od szkoły" z Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu pod kierunkiem p. Teresy Kowalczyk.

Dodano: 17 Listopada 2016
Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki "Ziemi Chełmskiej" Władysława ST. Reymonta
Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki

Inscenizacja ta zsotała przygotowana przez teatrzyk szkolny z Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu. Młodzież przygotowała p. Teresa Kowalczyk. Scenografię p. Iwona Babicz-Kalinowska.

Dodano: 17 Listopada 2016
Setne urodziny Pani Genowefy Banachowicz
Parafia Wohyń - Setne urodziny Pani Genowefy Banachowicz

Pani Banachowicz  Genowefa zamieszkała w Wohyniu ul. Chmielińska przeżywa Jubileusz 100 lat życia.

Dodano: 14 Listopada 2016
Odnawianie i malowanie fresków
Parafia Wohyń - Odnawianie i malowanie fresków

Odnawianie i malowanie fresków w kościele św. Anny – kaplica Matki Boskiej Częstochowskiej

Dodano: 14 Listopada 2016
Porządek Mszy Świętych w Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

W uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień zaduszny Msze św. w naszej parafii bedą sprawowane w nastepujących godzinach

Dodano: 27 Październik 2016
Dożynki Parafialno-Gminne 2016
Parafia Wohyń - Dożynki Parafialno-Gminne 2016

Dożynki 2016

Dodano: 10 Wrzesień 2016
Dożynki
Parafia Wohyń - Dożynki

Zapraszamy na dożynki gminno-parafialne 4 września na godz. 11

Porządek uroczystości:

11.00 - wprowadzenie wieńców dożynkowych

11.30 - Msza Święta

12.30 - dalsze uroczystości na placu przed Kościołem

Dodano: 24 Sierpień 2016
Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej

Renowacja polichromii w naszym kościele

Dodano: 24 Sierpień 2016
Parafia Wohyń - Jubileusz 60. lecia sakramentu małżeństwa Włodzimierza i Stanisławy Laskowskich.

Dnia 30 lipca pańswo Laskowscy, Włodzimierz i Stanisława, obchodzili diamentowy jublieusz pożycia małżeńskiego. Wraz z całą rodziną przybyli do świątynii parafialnej aby w Eucharystii podziękować Bogu za wspólnie przeżyte lata. Jest to piękny przykład, że można wytrwać w wierności małżeńskiej sześćdziesiąt lat i więcej. Ksiądz Proboszcz Roman Banasiewicz na zakończenie sprawowanej Mszy Świętej złożył małżonkom serdeczne życzenia wielu łask od Boga oraz zdrowia i pomyślnosci w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym,

Dodano: 02 Sierpień 2016
Pomagamy Parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie,
Parafia Wohyń - Pomagamy Parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie,

Parafia Chrystusa Miosiernego w Dęblinie buduje swój nowy kościół, znajduje się ona w bardzo trudnej sytuacji. Przez trzy lata wybudowany kościół nie został nakryty dachem, budowniczy kościoła-poprzedni proboszcz ks. Jan Romaniuk zachorował na raka i odszedł do wieczności. Obecny ksiądz proboszcz Andrzej Kania z polecenia ks. biskupa Kazimierza Gurdy podjął obowiązki dokończenia prac budowlanych. W tej chwili dobiega końca przykrywanie go blachą miedzianą. Parafianie, choć bardzo ofiarni, nie są w stanie podołać finansowo kosztom prac budowlanych. Za pozwoleniem J. E. Księdza Biskupa Ordynariusza ksiądz proboszcz zwraca się z prośbą o pomoc. Dnia 31 lipca 2016 roku głosił słowo Boże w naszej parafii i z przedstawicielami komitetu budowy zbierał ofiary ks. proboszcz Andrzej Kania. Naszym parafianom serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne i duchowe na rzecz dokończenia budowy. W Roku Miłosierdzia jest to piękny gest ofiarności i wsparcia wspólnoty parafialnej Jezusa Miłosiernego w Dęblinie.

Dodano: 02 Sierpień 2016

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 41