Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń Parafia Wohyń

Wydruk pochodzi z: www.parafiawohyn.pl, data: 25-07-2017

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 35

Dożynki 2015 PROGRAM UROCZYSTOŚCI

Zdjęcia z uroczystości w zakładce GALERIA.

(KK)

Poświęcenie pomnika Unitów Podlaskich

24 października 2015 r. odbędzie się poświęcenie pomnika Unitów Podlaskich przy Zespole Szkól w Wohyniu.

Odpust Matki Bożej Bolesnej 20 września 2015 PROGRAM UROCZYSTOŚCI

20 września będziemy obchodzić Odpust Matki Bożej Bolesnej. Główne uroczystości odbędą się na cmentarzu parafialnym.

Dodano: 08 Wrzesień 2015
Spotkanie młodzieży z dekanatu radzyńskiego i komarowskiego w Parafii św. Anny w Wohyniu przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży

W piątek (19.06.2015r.) w naszym kościele parafialnym miał miejsce kolejny przystanek, tym razem pod hasłem: Radość, w drodze do Światowych Dni Młodzieży 2016.

Dodano: 29 Czerwiec 2015
Rajd rowerowy do Planty

W sobotę (13.06.2015 r.) odbył się rajd rowerowy do Planty dzieci śpiewających w scholi oraz innych uczniów Szkoły Podstawowej w Wohyniu wraz z rodzicami i opiekunami.
W wycieczce wzięło udział 30 osób.

Dodano: 13 Czerwiec 2015
Procesja Bożego Ciała

4 czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o gdz. 11.00 wyruszyliśmy z procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy, tradycjynie przy sklepie P. Kropiwców,Szkole, Banku Spółdzielczym oraz przy WDT -cie.

Dodano: 05 Czerwiec 2015
Uroczystość Bożego Ciała - 4. czerwca

Pamiątkę ustanowienia Najświętszego Sakramentu Kościół obchodzi w Wielki Czwartek. Jednak wówczas Chrystus rozpoczyna swoją mękę. Dlatego od XIII wieku Kościół obchodzi osobną uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (zwaną potocznie Bożym Ciałem), aby za ten dar niezwykły Chrystusowi w odpowiednio uroczysty sposób podziękować.

Dodano: 28 Maj 2015
XIX Spotkanie Młodych Lednica 2000

6 czerwca b.r. odbędzie się na polach lednickich XIX Spotkanie Młodych, którego hasłem jest: "W Imię Ducha Świętego". Zapraszamy chętną młodzież do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

Dodano: 26 Maj 2015
Uroczystość Zesłania Ducha Św. - 24. maja

Pięćdziesiątego dnia po swoim zmartwychwstaniu Pan Jezus zesłał Ducha Świętego na Maryję i Apostołów zgromadzonych w Wieczerniku, wypełniając tym samym swoją obietnicę: "Gdy przyjdzie Duch Pocieszyciel, którego Ja wam poślę od Ojca, Duch Prawdy, który od Ojca pochodzi, On będzie świadczył o Mnie" (J 15, 26). W dniu Pięćdziesiątnicy Kościół, ożywiony Duchem Świętym, rozpoczyna przepowiadanie radosnej nowiny o zbawieniu wszystkim narodom.

Zesłanie Ducha Świętego

Dodano: 19 Maj 2015
Poświęcenia pól

Powszechnym zwyczajem, praktykowanym od wieków w naszych parafiach, jest obrzęd błogosławieństwa pól. Zwykle sprawuje się go w okresie najbujniejszego wzrostu roślin, zbóż,tradycyjnie jest to maj.

Dodano: 18 Maj 2015

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 35