Wydruk pochodzi z: www.parafiawohyn.pl, data: 22-09-2017

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 36

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne w parafii św. Anny w Wohyniu

odbędą się w dniach 31.03-01.04 2017 r.

Dodano: 24 Marzec 2017
Wielki Post

Jest to najpiękniejszy czas rozważania Męki Pana Jezusa naszego Zbawiciela prowadzący do Tajemnicy Paschalnej.

W Naszej Parafii :
Droga Krzyżowa – w każdy Piątek 16:30
Gorzkie żale – Niedziela 11:05
Rekolekcje Wielkopostne - 31.03, 1.04, 2.04

Dodano: 02 Marzec 2017
Zespół Pieśni i Tańca "Słowiki Wołyńskie"
Parafia Wohyń - Zespół Pieśni i Tańca

22 stycznia 2017 r. w parafii pw. św. Anny w Wohyniu gościł Zespół Pieśni i Tańća "Słowiki Wołyńskie". Swoją obecnością zachwycili wszystkich parafian i gości , którzy chętnie przyszli na wysłuchanie koncertu. Zarówno dorośli jak i młodsi uczestnicy Zespołu udowodnili jak pięknie można kultywować swoją kulturę.

Dodano: 28 Styczeń 2017
Zespół Pieśni i Tańca

Jak już nie jednokrotnie zapowiadaliśmy, 22.01.2017 do parafii św. Anny w Wohyniu przyjedzie Zespół Pieśni i tańca "Słowiki Wołyńskie" Towarzystwa Kultury Polskiej im. Tadeusza Kościuszki w Łucku pod Prezesurą Niny Porembskiej.

Dodano: 13 Styczeń 2017
Wizyta Duszpasterska 2016/2017

Składamy serdeczne Podziękowania.

Znalezione obrazy dla zapytania podziękowanie za wizytę duszpasterską

Dodano: 12 Styczeń 2017
Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.
Parafia Wohyń - Renowacja kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej dobiegła końca.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i wspierającym modlitwą renowację obrazu Matki Boskij Częstochowskiej, fresków Aniołów i Archaniołów wokół obrazu, złoceń i renowacji całej kaplicy w naszym kościele.

Dodano: 24 Grudzień 2016
Rekolekcje Adwentowe 2016

Temat: Ponad wszystko przyobleczcie się w miłość

Po roku w którym rozważaliśmy tajemnicę wiary i chrzest (hasło roku duszpasterskiego 2015/2016: Nowe życie w Chrystusie) czas na świadectwo i misję (2016/2017 – Idźcie i głoście).

Podczas rekolekcji będziemy rozważać temat miłości , która jest najlepszym sposobem głoszenia Jezusa Chrystusa.

Dodano: 01 Grudzień 2016
Parafia Wohyń - Kolejny etap odnawiania i malowania fresków w kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej

Za nami kolejny etap prac. Możemy zobaczyć jak postępuja dalsze prace odnowy fresków.

Dodano: 28 Listopada 2016
11 Listopada - Święto Niepodległości
Parafia Wohyń - 11 Listopada - Święto Niepodległości

Spektakl przygotował szkolny teatrzyk "Daleko od szkoły" z Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu pod kierunkiem p. Teresy Kowalczyk.

Dodano: 17 Listopada 2016
Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki "Ziemi Chełmskiej" Władysława ST. Reymonta
Parafia Wohyń - Przedstawienie o Unitach na podstawie fragmentów książki

Inscenizacja ta zsotała przygotowana przez teatrzyk szkolny z Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu. Młodzież przygotowała p. Teresa Kowalczyk. Scenografię p. Iwona Babicz-Kalinowska.

Dodano: 17 Listopada 2016

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 36