OPŁATEK 23-28.11.2020

Pomimo trudnej sytuacji jaką mamy, Pan Organista tradycyjnie roznosi opłatki do naszych domów. Zdajemy sobie sprawę, że w czasie pandemii być może są rodziny, które są na kwarantannie lub czują obawę ze względu na swoje zdrowie, prosimy, aby mógł odebrać opłatek ktoś z rodziny, sąsiadów, znajomych. Jeśli nie byłoby takiej możliwości, lub Pan Organista nie zastał by nikogo w domu można zgłosić się bezpośrednio po Mszy Świętej porannej i wieczornej w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Ofiary składane przy tej okazji są wyrazem wdzięczności za całoroczną pracę Pana Organisty.

PLAN ROZNOSZENIA OPŁATKÓW NA TEN TYDZIEŃ:

Od godz. 9.00-17:00

23.11 Poniedziałek 9:00-13:00 – Wohyń ul. Kopińska, Kraszewskiego

24.11 Wtorek 9:00-13:00 – Wohyń ul. Chmielińska, Nowokopińska, Poprzeczna, Ogrody
                od 15:30 – Bloki przy ul. Parczewskiej i Radzyńskiej.

25.10 Środa – Wohyń ul. Łysa Góra, Parczewska

26.11 Czwartek – Wohyń ul. Spokojna, 3 maja, Cicha, Strażacka, Piłsudskiego, Zaszkolna

27.11. Piątek – Wohyń ul. Radzyńska, Polna, Słowackiego, Mickiewicza, Narutowicza,

28.11 Sobota – Wohyń ul. Krańcowa, Łąkowa, Krótka, Nadrzeczna, Średnia,

Plan roznoszenia opłatków można znaleźć na tablicy ogłoszeń, stronie parafialnej oraz na facebooku. Z różnych niezależnych przyczyn mogą czasami nastąpić zmiany, dlatego zachęcamy, aby na bieżąco śledzić stronę parafialną oraz facebooka.

Sobota, XXXIV Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob.