OPŁATEK 16-21.11.2020

Pomimo trudnej sytuacji jaką mamy, Pan Organista tradycyjnie roznosi opłatki do naszych domów. Zdajemy sobie sprawę, że w czasie pandemii być może są rodziny, które są na kwarantannie lub czują obawę ze względu na swoje zdrowie, prosimy, aby mógł odebrać opłatek ktoś z rodziny, sąsiadów, znajomych. Jeśli nie byłoby takiej możliwości, lub Pan Organista nie zastał by nikogo w domu można zgłosić się bezpośrednio po Mszy Świętej porannej i wieczornej w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Ofiary składane przy tej okazji są wyrazem wdzięczności za całoroczną pracę Pana Organisty.

PLAN ROZNOSZENIA OPŁATKÓW NA TEN TYDZIEŃ:

Od godz. 9:00-17:00

16.11. Poniedziałek - Bezwola ul. Grabówka, Komarowska, Stacja (domy przy torach)

17.11 Wtorek - Bezwola ul. Rokosz, Stara Wieś

Z POWODU POGRZEBÓW, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ WE WTOREK TJ. 17.11.2020 O GODZ. 11:00 ORAZ 13:00 PAN ORGANISTA ROZPOCZNIE ROZNOSZENIE OPŁATKÓW OD GODZ. 8:00 DO 10:30 NA BEZWOLI UL. ROKOSZ ORAZ BEZWOLA STARA WIEŚ OD STRONY BOJANÓWKI PO GODZ. 14:30

Po godz. 17:30 - Blok nauczycielski w Bezwoli

18.11 Środa - Bojanówka

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH PAN ORGANISTA ROZPOCZNIE ROZNOSZENIE OPŁATKA W BOJANÓWCE DZISIAJ OD GODZ. 11:00. JEŚLI NIE UDAŁO BY SIĘ DOTRZEĆ DO WSZYSTKICH DO GODZ. 17:00, PAN ORGANISTA ROZNIESIE OPŁATKI W CZWARTEK PO GODZ. 10:30.

19.11 Czwartek - Bezwola ul. Stara Wieś ( przy kościółku), Wohyń ul. Bezwolska

Po godz. 17:30 - Bloki POM

20.11 Piątek - Wohyń ul. Ustrzewska

21.11 Sobota - Wohyń ul. Branicka, Zielona, Suchowolska

Plan roznoszenia opłatków można znaleźć na tablicy ogłoszeń, stronie parafialnej oraz na facebooku. Z różnych niezależnych przyczyn mogą czasami nastąpić zmiany, dlatego zachęcamy, aby na bieżąco śledzić stronę parafialną oraz facebooka.

Sobota, XXXIV Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob.