wtorek,

(137. dzień roku)

Liczba wyświetleń:

4 Niedziela wielkanocna – 08.052022

1.      Dziś niedziela Dobrego Pasterza, dzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na nasze Seminarium Duchowne. W naszych modlitwach pamiętajmy stale i gorąco o modlitwie o powołania.

2.      Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe:
- w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, w piątki na zakończenie adoracji o godz. 18.00 a w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00.

3.      Wczoraj grupa dzieci z naszej parafii przyjęła po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii świętej. Życzymy wytrwałości i wierności w relacji z Panem Jezusem każdego dnia. Biały Tydzień z dziećmi pierwszokomunijnymi przeżywać będziemy w tym tygodniu codziennie na Mszy świętej o godz. 18.00. Dzieci przychodzą w strojach pierwszokomunijnych. Składamy również serdeczne Bóg zapłać za dar ołtarza jakim są cztery złote ornaty do koncelebry.

4.      W liturgii w tym tygodniu:
- w poniedziałek (09.05) obchodzić będziemy liturgiczną uroczystość św. Stanisława, Patrona Polski;

- w piątek (13.05) kolejna rocznica objawień fatimskich, Nabożeństwo fatimskie: różaniec przy wystawionym Najświętszym Sakramencie o godz. 17.30 następnie nabożeństwo majowe, Msza święta i procesja z figurą Matki Bożej fatimskiej dookoła kościoła;
- w sobotę (14.05) święto św. Macieja, Apostoła.

5.      W przyszłą niedzielę (15.05) zapraszamy na spotkanie dzieci wraz z rodzicami:
- z klas VII i VIII na Mszę świętą o godz. 9.00 i spotkanie po niej;

- z klas II na Mszę świętą o godz. 11.00 i spotkanie po niej.

Wtorek, V Tydzień Wielkanocny
Rok C, II