czwartek,

(230. dzień roku)

Liczba wyświetleń:

Wiadomości

Jak zapowiadaliśmy w poprzednią niedzielą, z racji odpustu parafialnego św. Anny, który odbędzie się 26 lipca, zapraszamy w przyszłą niedzielę (24.07) na Parafialne Spotkanie Rodzinne. Chcemy, aby ten dzień był okazją do pogłębienia relacji rodzinnych, dlatego będzie coś dla naszego ducha i intelektu:

Program spotkania: o godz. 15.00 rozpoczniemy w kościele Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie wysłuchamy Konferencji rodziny Moniki i Daniela Leszczyńskich z Siedlec o komunikacji w małżeństwie i rodzinie. Bardzo zachęcamy, aby skorzystać z tego, co może być pomocą w przeżywaniu relacji w naszych rodzinach. o godz. 16.30 rozpoczniemy przed Kościołem drugą część spotkania, podczas której będzie czas na pokazy strażackie, policyjne, artystyczne, iluzjonistyczne.

o godz 20.00 rozpocznie się koncert chrześcijański „Stworzeni do walki” połączony ze świadectwem i modlitwą a na koniec krótka taneczna zabawa.

Kochani parafianie! Chcemy wspólnie i radośnie spędzić ten czas. Zapraszaliśmy już do współpracy i nadal chcemy zaprosić do udziału w tej inicjatywie różne grupy, społeczności, całe rodziny, które chciałyby się włączyć, firmy oraz instytucje. Jak można się włączyć? Chociażby przez przygotowanie czegoś słodkiego bądź przekąski. Wszystko to ma na celu zjednoczyć nas w rodzinie parafialnej i pozwolić nam wspólnie przeżyć czas. Grupy i społeczności, które jeszcze tego nie zrobiły a pragną się włączyć prosimy o kontakt do Księży bądź Pana Organisty.

Z POWODU PARAFIALNEGO SPOTKANIA RODZINNEGO W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ MSZA ŚWIĘTA WIECZOROWA BĘDZIE ODPRAWIONA W KOŚCIÓŁKU W BEZWOLI.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym:

- kancelaria parafialna czynna tylko bezpośrednio po Mszach Świętych porannych
- Msze Święte w lipcu w dni powszednie od poniedziałku do piątku tylko rano o godz. 7:00

Z dniem 1 lipca Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda skierował do naszej parafii św. Anny w Wohyniu wikariusza ks. Artura Petkowicza.
Przedstawiciele parafii serdecznie przywitali ks. Artura.
Życzymy naszemu wikariuszowi miłej współpracy, serdeczności i życzliwości Parafian.

Przypominany, że od dnia 03.05.2022, w niedziele i święta następuje zmiana godzin Mszy Świętych. Msze Święte odprawiane będą według następującego porządku:

7:30 - Bezwola

9:00 - Wohyń

11:00 - Wohyń

18:00 - Wohyń

Serdecznie zapraszamy na Transmisję Mszy Świętej Odpustowej w kościółku na Bezwoli.

Czwartek, XX Tydzień zwykły
Rok C, II